Zobacz co mówią o mnie osoby, z którymi miałam przyjemność pracować :)

 

 

Martyna & Damian

"Jeśli ktoś się zastanawia nad sesją, to bardzo polecam Monię!! Umie sprawić, ze atmosfera podczas robienia zdjęć jest swobodna, a ona sama staje się niewidzialna... nie ma żadnego skrępowania. Tworzy piękną pamiątkę na lata, a zdjęcia doskonale opisują nas samych. Umie wydobyć z ludzi to, co siedzi gdzieś w środku nich - a takie zdjęcia z naturalnymi i niewymuszonymi emocjami są najpiękniejsze. Ma oko do pięknych ujęć, a przy tym jest mega sympatyczną i ciepłą osobą! Nic dodać, nic ująć. polecam!!!!"

Karolina i Kamil

Wybór Moniki na "sesje narzeczeńską" był najlepszym wyborem. Zdjęcia które nam wykonała są cudowne i takie jak chcieliśmy. Współpraca z nią jest super. Zero stresu  :) Przesympatyczna osóbka  :) 
Polecamy wszystkim w 100 %  :)  :)  <3

Karolina i Łukasz

Monika to świetny fotograf z pasją i na weselu była jak cień nie wchodzący gościom w paradę i nie narzucający się. Wszyscy goście chwalili podejście. Ja jestem zakochana w swoim zdjęciu i wszystkim polecam ta mała filigranowa kobietę. świetny fotograf.

Ada i Michał

Jestem pod wrażeniem Moniki zaangażowania w to co robi. Od razu czuć że robi to z wielką pasją i miłością. Z każdego ujęcia wydobywa to co najlepsze. A w dodatku jej osoba jest tak otwarta i przyjazna że w żaden sposób nie krępuje. Super atmosfera, współpraca z tak profesjonalną a zarazem sympatyczną osobą to sama przyjemność. Monia na pewno do zobaczenia na kolejnych sesjach. Dziękujemy <3

Aga

Cóż ja mogę napisać... Jestem zachwycona! Monika jest cudowną osobą i współpraca z nią jest czystą przyjemnością  :) Osobiście uwielbiam fotografie, bo dzięki nim wspomnienia zostają ze mną na lata a dzięki Monice, jej ogromnemu talentowi, mam wspaniałą pamiątkę ze Chrztu Świętego mojego Synka. Zdjęcia ukazują wszystko na czym mi zależało, a kiedy je oglądam czuję ogromne wzruszenie i radość! Dziękuję Ci Moniko!  :) Już nie mogę się doczekać kolejnej sesji, którą nam wykonasz!  :)

Ania

Super podejście do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pamiątki chrztu. Bardzo dobra jakość zdjęć i fotoksiążki. Pasja fotografowania aż wychodzi oczami. Dziękujemy

Mircia :)

Wybór Moniki na sesję komunijna naszej córki był bardzo dobrym wyborem. Zdjęcia są prześliczne, te najważniejsze chwilę mamy uwiecznione na zdjęciach i też naszej modelce komunijnej z Monika współpracowało się super. POLECAM SERDECZNIE  :-)  :-)  :-)

Marta

Profesjonalna, współczesna, spontaniczna, pełna pomysłów i mega sympatyczna oprawa fotograficzna z Moniką to sama przyjemność. Zdjęcia oddają swoją całą esencję,są naturalne pełne uczucia humoru i co najważniejsze nie są sztuczne. Monika zrobiła mi prześliczną sesję ciążową.mam stu% satysfakcję i zadowolenie. Na pewno jeszcze nie raz będę korzystać z Twojej perfekcji  :) Polecam i będę polecać każdemu  <3

Kasia

Miałam przyjemność współpracować z Monika na sesji z "wieczoru panieńskiego". Mimo że wcześniej się nie znałyśmy, atmosfera była cudowna bez stresu i skrępowania. Świetnie się bawiłyśmy. Efekt końcowy, czyli zdjęcia są niesamowite. Uwielbiamy i będziemy polecać.

Natalia

Monika to fotograf pełen pasji i zaangażowania. Nie robi zdjęć dlatego, że ,,musi" ale dlatego, że to jej pasja, co z pewnością każdy, kto miał okazję ją poznać może potwierdzić. Sesja z Moniką była świetnie spędzonym czasem, pełnym swobody i śmiechu. To na co najbardziej czekałam - efekt końcowy zdjęć - w pełni mnie zadowolił, a wręcz zachwycił.  :)

Zostaw swoją opinię :)